Як позбутися цукрового діабету?

Необходимо знать як позбутися цукрового діабету Цукровий діабет – це захворювання ендокринної системи. На сьогоднішній день майже 2% населення Землі страждають від цієї хвороби. Точні причини її виникнення невідомі, однак існує кілька методів лікування та профілактики появи захворювання. Про них ми і поговоримо.

Причини виникнення

Однією з причин появи цукрового діабету вважають генетику. Також захворювання проявляється у людей, що страждають від ожиріння, алкоголізму та частих вірусних інфекцій. Загалом хвороба виникає через недостатній рівень інсуліну в крові людини.

Серед основних візуальних симптомів відзначають:

  • постійне відчуття спраги;
  • затуманення свідомості;
  • оніміння кінцівок та подібні.

Появи симптомів можуть покращуватися або погіршуватися залежно від рівня цукру в організмі. Впливають на стан хворого й патологічні зміни в організмі, які виникають у разі неправильного догляду за здоров’ям хворого на цукровий діабет і можуть викликати ускладнення.

Ускладнення

HashFlare

Зміна рівня цукру в крові хворого на цукровий діабет викликає ряд судинних патологій. Усі вони негативно впливають на загальний стан пацієнта – можуть не тільки викликати суттєві погіршення, але й стають причиною коми та навіть смерті. До найпоширеніших судинних патологій зараховують:

  • метаболічний синдром;
  • ретинопатію – ураження судин сітківки ока, що може стати причиною втрати зору;
  • нефропатія – ураження судин нирок, що провокує гостру ниркову недостатність.

Найнебезпечнішими ускладненнями є ангіопатія та енцефалопатія – ураження судин серця, нижніх кінцівок та мозку. Наслідком цих захворювань можуть стати повний або частковий параліч, кома та смерть пацієнта.

Лікування та профілактика

Догляд за станом здоров’я хворого на цукровий діабет має бути постійним. Саме тому лікарі часто радять скористатися послугами лікувально-оздоровчих центрів та санаторіїв. В умовах санаторію легше слідкувати за рівнем цукру та в разі виникнення ускладнень надати термінову допомогу пацієнту.

Одним з найефективнішим методів лікування є радонові ванни, що здійснюють зміцнювальний ефект на весь організм. Вони допомагають укріпити стінки судин та попередити появу ускладнень. Радон широко використовують у санаторіях м. Хмільник Вінницької області. Більше про лікування та відпочинок в санаторії Хмільника читайте на сайті http://radon.com.ua/uk/.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 + 10 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: